Gruzja i my forum

Zbiór aktualnych, rzeczowych i praktycznych informacji o Gruzji. Forum założone przez Polaków mieszkających i pracujących w Gruzji na stałe.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do nasz profil na facebooku: Wakacje w Batumi

Zasady korzystania z forum

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi polegających na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego uczestniczenia w forum portalu gruzjaimy.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.

2. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści.

3. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

4. Wszelka reklama na forum jest płatna. Umieszczanie na forum dowolnych informacji handlowych, linków, ofert, reklam itp. jest możliwe jedynie za zgodą administracji forum. Samowolne umieszczanie tego typu treści będzie skutkowało zablokowaniem konta użytkownika odpowiedzialnego za dany wpis i usunięciem wpisu.

5. Jest to forum tematyczne związana WYŁĄCZNIE z Gruzją. Wszystkich znawców historii, szczególnie wojen ukraińsko- polskich, niemiecko- polskich i historii religii zapraszamy na fora związane z w/w zagadnieniami. Wszyscy Eksperci forsujący swoje poglądy niezgodnie z tematyką forum, będą usuwani przez Administratorów.

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim

7. Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w punkcie 6 niniejszego Regulaminu bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających postanowienia punktu 6 Regulaminu, lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

8. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w portalu www.gruzjaimy.pl i innych wydawnictwach firmy.

9. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Gruzjaimy.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Stopka

Forum oparte na FluxBB