Gruzja i my forum

Zbiór aktualnych, rzeczowych i praktycznych informacji o Gruzji. Forum założone przez Polaków mieszkających i pracujących w Gruzji na stałe.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-02-08 21:44:01

Grzegorz Batumi
Animator Czasu Wolnego
Lokalizacja: Batumi, Gruzja
Data rejestracji: 2018-01-22
Liczba postów: 85

Promocje na loty do Gruzji + gdzie szukać tanich biletów.

Podzielcie się Waszymi sposobami na tanie latanie do Gruzji. Gdzie szukacie tanich połączeń, w jakich terminach trafiacie na promocje itp.


Mieszkam na stałe w Batumi w Gruzji. Potrzebujesz pomocy, znajdź mnie na FB lub pisz PW na forum.

Krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą, jak, żaden nie potrafi.

Offline

#2 2018-02-16 15:12:54

Lady_Park
Animatorka Czasu Wolnego
Lokalizacja: Tbilisi
Data rejestracji: 2018-01-24
Liczba postów: 4

Odp: Promocje na loty do Gruzji + gdzie szukać tanich biletów.

Wrzucam kilka przydatnych informacji jak skutecznie zapolować na bilety i nie wydać całej sumy przeznaczonej na wino i inne uciechy:
1. polecam zapisać się na newsletter przewoźników. LOT miał niedawno bardzo atrakcyjną ofertę na loty przez cały sezon, niestety zakończyła się w styczniu, oprócz tego kieruje do nas drugą ofertę: tzw. "Szalone środy" - w każdą środę w godzinach od 18:00 do 23:59 kupimy bilety na bliskie terminy tańsze nawet o 50%. Oczywiście nie na wszystkich a wybranych przez przewoźnika kierunkach. WIZZAIR oprócz licznych promocji oferuje dla swoich wiernych pasażerów  Xclusive Club - roczne członkostwo które kosztuje 135 PLN. Zyskujemy tym samym zniżkę nawet do 45 PLN przy zakupie każdego biletu dla siebie lub grupy podróżującej z nami (do 9 osób). Plus daje nam nikomu niepotrzebne pierwszeństwo wejścia na pokład (za pierwszy razem) i pozwala brać udział w promocjach (dość częstych) -20% na wszystkie kierunki (o tym tez informuje newsletter).
2. Zapisać się na newsletter na tą destynację  na Fly4free . Bardzo często są promocje smile
3. Śledzić linie lotnicze Airbaltic i Ukraine Intl Airlines, pierwsza lata z Polski przez Rygę a druga przez Kijów, czas podróży nieco dłuższy ale ceny bywają atrakcyjne!
4. Polować na loty czarterowe. To bardziej opcja na ludzi mniej planujących, gdyż ceny są niskie ale dopiero 2-3 tygodnie przed wylotem : http://biletyczarterowe.r.pl .
Powodzenia smile


Nauczymy Was galopem lecieć! ( w Gruzji smile) Blazing Saddles in Caucasus

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB